O nás

Spoločnosť Vaše nároky pomáha získať finančné odškodnenie za komplikácie v leteckej doprave už od roku 2013. Po dobu nášho fungovania sme vyriešili tisícky prípadov a stali sme sa jednotkou na českom trhu. Teraz pomáhame cestujúcim v obdobných situáciách aj na Slovensku. V spolupráci so slovenskými advokátmi získavame pre klientov maximálne odškodnenie.

Prečo využiť naše služby?

DLHOROČNÁ PRAX: pomáhame poškodeným už od roku 2013 a riešili sme už tisícky prípadov.

VYSOKÁ ÚSPEŠNOSŤ: v 96 % prípadov riešených súdom, sme získali pre našich klientov odškodnenie.

BEZ RIZIKA: všetky náklady platíme za klienta a to aj v prípade keď spor prehráme.

PRÁVNÍK ZDARMA: služby právnika, v rátane prvotného posúdenia prípadu hradí naša spoločnosť

JEDNODUCHO: všetko vyriešite z pohodlia domova, priebeh prípadu môžete sledovať online


Pozrite sa, ako fungujú naše služby TU.

Oto Strmiska

Oto Strmiska

výkonný riaditeľ

Obavy cestujících postavit se proti většímu protivníkovi, kterým je letecká společnost, mnohdy vedou k tomu, že se cestující svého nároku na finanční odškodnění vzdají. Právě z toho důvodu vznikla společnost Vaše nároky.cz, která pomáhá občanům získat finanční kompenzace od leteckých společností a bere přitom na sebe veškerá rizika. Tisíce spokojených klientů jsou jasným důkazem toho, že tato služba skutečně funguje. Děkuji všem klientům za důvěru.

Martina Boráková

Martina Boráková

manažér zákazníckeho centra

Ja, ako jedna z tisícky ďalších cestujúcich využívajúcich leteckú dopravou, som tiež neraz mala podobnú skúsenosť s meškaním letu. Pri ceste do Londýna, ktorý so mnou absolvovala aj moja vtedy 1,5 ročná dcéra, malo naše lietadlo meškanie 3 hodiny, potom o 4 a v konečnom dôsledku o 7 hodín. Nielenže som mala problém vyžiadať si späť už odbavenú batožinu, ale problém bol aj s vyzískaním finančnej kompenzácie, o ktorú som sa domáhala sama, bohužiaľ neúspešne. Vtedy som nevedela, že existuje spoločnosť, ktorá sa touto problematikou zaoberá. Moje úsilie bolo zbytočné, letecká spoločnosť sa na moje e-maily, sťažnosti ani nevyjadrila. Celá moja námaha vyšla navnivoč. Nemrhajte svojím časom námahou a pokiaľ sa dostanete do podobnej situácie, je lepšie obrátiť sa na profesionálov, o čom hovoria aj stovky našich spokojných klientov.

Eva Jurčíková

Eva Jurčíková

PR manažer

Před rokem jsem letěla s několika přáteli do Lisabonu. Dovolená byla překrásná, když jsme se však vraceli zpět, na letišti nás čekalo nemilé překvapení v podobně zpožděného letu. Byli jsme nuceni 6 hodin čekat na letišti. Naštěstí jsem věděla, že máme nárok na kompenzaci a hned po příletu jsem vše předala našim právníkům. A vyplatilo se! Za pár měsíců jsme již každý měli na úctě přes 8000 Kč. Sami bychom se však do sporu s leteckou společností asi nepouštěli. Jsem proto ráda, že mohu být součástí společnosti, která zastupuje občany proti velkým korporacím.

Ikona Máte záujem o zasielanie aktualít, tipov a rád?

Nájdete nás v týchto médiách:
ČT 1 ČT 24 DNES Český rozhlas Lidové Noviny Deník
Radiožurnál 5plus2 metro PRÁVO Právní prostor

NÁŠ KODEXPRO MÉDIATECHNICKÁ PODPORAMAPA STRÁNOKCOOKIESINFOGRAFIKYPARTNERIOBCHODNÁ SPOLUPRÁCA

Vaše nároky.cz, SE © 2013 - 2019. Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je bez písomného súhlasu zakázané.
Spinner