Právo na vašej strane

Náš kódex

Osobný prístup a dlhodobý vzťah

Ku každému klientovi pristupujeme individuálne, čo sa prejavuje od prvého kontaktu, kedy získa svojho osobného konzultanta, ktorý sa s úctou a ľudskosťou o klienta stará a buduje dlhodobý vzťah založený na dôvere a diskrétnosti.

Otvorená komunikácia a informovanosť

Otvorenú komunikáciu považujeme za jedinú formu, ako rýchlo, spoľahlivo, správne a chápavo riešiť problémy našich klientov. Férovosť a profesionalita sa spájajú s inovatívnymi riešeniami, ktoré posilňujú spoľahlivosť a efektívnosť.

Komfort

Sme presvedčení o tom, že si naši klienti zaslúžia nadštandardný komfort. Obracajú sa na nás preto, aby sme za nich vymohli ich nároky s minimálnou administratívou, s čo najväčšou úsporou ich času a bez toho, aby sa sami stresovali. Vďaka najnovším inováciám, skúsenostiam a našej flexibilite získa klient úplne nový pohľad na oblasť presadzovania svojich nárokov. Klient sa tak nebude musieť o nič starať a všetko s nami vybaví z pohodlia domova.

Beznákladovosť a transparentnosť

Považujeme za slušné a korektné, keď klient nenesie žiadne náklady spojené so získaním jeho nárokov. Za splnenú službu považujeme zaplatený finančný nárok klienta na jeho osobnom účte. Naším cieľom je zaistiť klientovi čo najvyššie finančné odškodnenie, pretože od neho sa odvíja naša odmena. Tento spravodlivý prístup je pre neho úplne bez rizika.

Skúsenosti a profesionalita

Samozrejmou súčasťou našich služieb je úplná profesionalita a vysoká kvalita vo všetkých činnostiach vedúcich k úspešnému vybaveniu klientových finančných nárokov. Podporujú nás mnohoročné skúsenosti z oblasti spotrebiteľského práva a ďalších oblastí, ako je efektívna komunikácia a inovácie.

Energia a nasadenie

Veríme, že najlepšia cesta k úspešnému vyriešeniu prípadov našich klientov vedie cez neutíchajúce odhodlanie, rýchlosť, presvedčenie a predovšetkým vášeň, ktorá pramení z našej vnútornej túžby a potreby naplniť naše poslanie byť občanom oporou aj štítom v prípadoch porušovania ich spotrebiteľských práv.

Stabilita a ucelená ponuka

Naším cieľom je vytvoriť stabilnú spoločnosť, ktorá bude automatickou prvou voľbou občanov pre úspešné, beznákladové vyriešenie spotrebiteľských sporov zo všetkých oblastí života, bez toho, aby sa museli obracať na viaceré inštitúcie.

Absolútna spokojnosť našich klientov a ich osobné odporúčanie je pre nás najvyššou možnou odmenou a zadosťučinením.

Aby sme lepšie vedeli, komu o nás povedať, náš web používa službu Google Analytics. Viac TU.