Obchodná spolupráca

1. AFFILIATE PROGRAM – provízny systém

Vlastníte web z oblasti cestovného ruchu, dopravy, bývania alebo ponúk voľných pracovných miest? Umiestnite na svoje webové stránky odkaz, prostredníctvom ktorého využijú vaši klienti naše služby, a získajte za to provízie. Dostanete províziu 10 € za každého návštevníka, ktorý príde na náš web prostredníctvom odkazu na vašich webových stránkach a s ktorým bude uzatvorená zmluva s našou spoločnosťou. Navyše, za vstup do nášho Affiliate programu získate takisto 10 €.

AKO TO FUNGUJE?

Odkaz, ktorý umiestnite na svoje stránky, bude mať pridelený unikátny kód. Na základe tohto kódu bude vždy jasné, ktorý návštevník prišiel na naše stránky cez odkaz umiestnený na vašom webe. Vo chvíli, keď bude medzi našou spoločnosťou a návštevníkom uzatvorená zmluva, vám bude vyplatená provízia.

PREČO S NAMI PRACOVAŤ?

ĽAHKÝ ZÁROBOK: Jediné, čo musíte urobiť, je umiestniť odkaz na váš web, potom už len čakáte na provízie od nás. Provízie vyplácame automaticky 1× mesačne.

VÝHODA PRE VAŠICH KLIENTOV: Zapojením sa do nášho affiliate programu ponúknete vašim zákazníkom ďalšie unikátne služby a získate tak výhodu oproti konkurencii. Za využitie našich služieb nebudú vaši klienti nikdy nič platiť, odmenou pre nás je provízia iba v prípade úspechu.

DLHOROČNÁ SKÚSENOSŤ: Sme na trhu už od roku 2013, riešili sme nároky už viac ako 6-tisíc klientov.

VYSOKÁ ÚSPEŠNOSŤ: Úspešnosť našich spolupracujúcich právnikov je v prípade súdneho riešenia 96 %!

JEDNODUCHÝ PRÍSTUP: Vaši zákazníci získajú zadaním prípadu prístup do online aplikácie, kde budú môcť vývoj svojho prípadu pravidelne sledovať.

Spolupráca sa riadi podmienkami, ktorých kompletné znenie nájdete TU.

AKO NA TO?

1. Napíšte e-mail na: oto.strmiska@vasenaroky.cz.

2. Pošleme vám jednoduchý návod a unikátne ID.

3. Vytvoríte odkaz alebo banner na vašom webe.

4. Test > spustenie spolupráce.

2. OBCHODNÁ SPOLUPRÁCA

Možnosti prepojenia našich unikátnych služieb s ďalšími oblasťami podnikania sú rozmanité. Spolupracujeme s množstvom veľkých i lokálnych spoločností. Radi s vami preberieme akúkoľvek ponuku spolupráce.

Ikona Máte záujem o zasielanie aktualít, tipov a rád?

Nájdete nás v týchto médiách:
ČT 1 ČT 24 DNES Český rozhlas Lidové Noviny Deník
Radiožurnál 5plus2 metro PRÁVO Právní prostor

NÁŠ KODEXPRO MÉDIATECHNICKÁ PODPORAMAPA STRÁNOKCOOKIESINFOGRAFIKYPARTNERIOBCHODNÁ SPOLUPRÁCA

Vaše nároky.cz, SE © 2013 - 2019. Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo šírenie obsahu je bez písomného súhlasu zakázané.
Spinner